Agro-Projects - The Fillers

Agro-Projects przejmuje markę The Fillers i rozpoczyna produkcję maszyn do pieczarkarni!

Kategoria: Bez kategorii

Z przyjemnością pragniemy poinformować, że nasza firma kupiła markę The Fillers – polskiego producenta profesjonalnych maszyn do załadunku i wyładunku kompostu oraz okrywy w pieczarkarniach. Cenione przez klientów maszyny The Fillers doskonale znane w branży pod takimi nazwami jak Hercules, Hector, Parys, Nestor, Achilles czy Hermes będą od tego momentu kompleksowo produkowane w naszej hali produkcyjnej w Pianowie (woj. Wielkopolskie).

Technologia, którą nabyliśmy, daje nam obecnie możliwość zaoferowania pieczarkarzom kompleksową obsługę na każdym etapie realizacji inwestycji. Dotychczas posiadaliśmy w ofercie pełne wyposażenie technologiczne niezbędne w nowobudowanych jak i modernizowanych obiektach przeznaczonych do uprawy pieczarek tj. bramy, drzwi, wózki, regały, centrale klimatyzacyjne, sterowanie mikroklimatem czy podlewanie podpółkowe. Uzupełnienie oferty o elementy ciągu technologicznego maszyn do załadunku i wyładunku, tj. kombajny, taśmociągi, wanny do kompostu i okrywy czy wciągarki, w połączeniu z naszym wieloletnim doświadczeniem w budowie pieczarkarni, pozwoli profesjonalnie i w pełni samodzielnie realizować rozbudowane inwestycje pod jedną marką – Agro-Projects.

Agro-Projects oferuje również pełny serwis oferowanych maszyn oraz szkolenia dla użytkowników zarówno w Polsce jak i na rynkach eksportowych.

OFERTA HANDLOWA:
Mikołaj Kubicki
t: +48 723 559 111
e: maszyny@agro-projects.eu

OBSŁUGA SERWISOWA:
Łukasz Stefaniuk
t: +48 609 980 970
e: maszyny@agro-projects.eu

Szczegóły również na podstronie: Maszyny i wyposażenie