Agro-Projects rozpoczyna współpracę z Mushroom Supply & Services

Kategoria: Bez kategorii

Z przyjemnością chcemy oznajmić, że rozpoczęliśmy współpracę z firmą Mushroom Supply & Services (MSS Inc.). Jej założyciel David Iaconi będzie reprezentował naszą firmę w charakterze przedstawiciela handlowego na rynku amerykańskim, jak i kanadyjskim.

David Iaconi dorastał na farmie swojego dziadka w pobliżu Kennett Square w Pensylwanii, znanej jako “Grzybowa Stolica Świata”. Pracę w branży pieczarkarskiej rozpoczął w 1974 r., wykonując różne prace wokół pieczarkarni.

W 1993 r. David wyjechał do Ameryki Południowej, aby kształcić miejscowych rolników w tej branży. Wrócił do USA 3 lata później i kontynuował pracę w branży, ostatecznie wykorzystując swoje umiejętności i wiedzę w obszarze sprzedaży i dystrybucji.

Firma Mushroom Supply & Services (MSS Inc.) została założona w 2003 roku przez Davida Iaconi i Jacque Donnell. Po 35 latach wspólnego doświadczenia w uprawie David i Jacque otworzyli swoją firmę, oferując hodowcom grzybów wyjątkowe, wysokiej jakości produkty i wyposażenie. Ich celem jest współpraca z hodowcami i dopasowywanie produktów do potrzeb operacyjnych klientów.

Jesteśmy przekonani, że nawiązanie współpracy będzie dla nas pierwszym krokiem, dzięki któremu już wkrótce produkty Agro-Projects pojawią się na rynkach północnoamerykańskich.