Hercules, Hermesy, Atlas i Achilles już u nowego Klienta!

Kategoria: Bez kategorii

Kolejny zestaw maszyn naszej produkcji dostarczony do nowoczesnej pieczarkarni na wschodzie Polski! Hercules, 2xHermes, Atlas i Achilles w pełnej okazałości chwile przed wyjazdem.

Hercules – Maszyna służy do równoczesnego załadunku kompostu i okrywy torfowej na półki regału uprawowego. Jest to produkt klasy Premium, minimalizujący wysiłek osób pracujących przy załadunku. Zastosowane rozwiązania pozwalają na ograniczenie jego obsługi do niezbędnego minimum – zarówno podczas pracy jak i czynności konserwacyjnych.

Hermes – Maszyna przeznaczona jest do mechanicznego transportu kompostu lub okrywy do zasobników kombajnu Hercules oraz Hector. Taśmociągiem, jak i innymi maszynami, steruje kombajn, do którego Hermes jest podłączony.

Atlas – Maszyna przeznaczona do pracy w ciągu technologicznym z taśmociągiem Hermes i kombajnem do załadunku kompostu Hercules, bądź Hector. Zadaniem maszyny jest podawanie na taśmociąg żądanej ilości kompostu. Napełnianie zasobnika maszyny kompostem odbywa się ze specjalnie przystosowanej naczepy z ruchomą podłogą.

Achilles – Maszyna służy do wciągania maty wraz z podłożem i okrywą na półkę regału uprawowego. Posiada koła jezdne obrotowe, pozwalające na jej swobodne przemieszczanie po obiekcie. Prędkość maszyny dopasowana do prędkości pozostałych maszyn ciągu technologicznego.