Inżynier Budowy / Kierownik Projektu

Miejsce pracy: Polska / Europa

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko INŻYNIERA BUDOWY / KIEROWNIKA PROJEKTU.

Opis stanowiska

  • Wsparcie Kierownika Budowy w zakresie kontroli stopnia zaawansowania prac z przyjętymi założeniami projektowymi oraz standardami jakościowymi
  • Dokonywanie zamówień materiałowych, kontrola terminowości oraz rozliczanie dostaw
  • Egzekwowanie prawidłowości i terminowości wykonywanych robót
  • Bieżące zgłaszanie potencjalnych problemów na budowie
  • Raportowanie zaawansowania robót i innych parametrów określonych przez kierownika robót
  • Praca w delegacji w Polsce oraz po za granicami kraju

Wymagania

  • Wymagana biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (rozmowa kwalifikacyjna przeprowadzona będzie w języku angielskim)
  • Wykształcenie wyższe w zakresie budowlanym (mile widziane uprawnienia budowlane)
  • Dysponowanie niezbędną wiedzą i doświadczeniem w pracy na budowie
  • Posługiwanie się oprogramowaniem typu AutoCAD, MS Office
  • Prawo jazdy kat. B
  • Bardzo dobra organizacja zarówno pracy własnej, jak i podległych zespołów wykonawczych
  • Umiejętność pracy zespołowej, samodzielność

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia (+ diety zagraniczne)
  • Możliwość międzynarodowych wyjazdów na wszystkie Kontynenty
  • Niezbędne narzędzie pracy: laptop, telefon , dostęp do samochodów służbowych
  • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie o globalnym zasięgu
  • Przyjazną i pozytywną atmosferę w międzynarodowym zespole
  • Wysoką kulturę organizacyjną

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail: rafal.licznerski@agro-projects.eu lub andrzej.bielicz@agro-projects.eu

Aplikacja w j. polskim

Wybrane Realizacje

zrealizowane jako Generalny Wykonawca

Poszukujesz solidnego partnera budowlanego?

Skontaktuj się z nami i sprawdź jak możemy Ci pomóc