Kosztorysant Branży Budowlanej

Miejsce pracy: Grudziądz

Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksowe przygotowanie projektów maszyn i urządzeń, zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami oraz zasadami wiedzy technicznej.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub średnie budowlane
  • Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość oprogramowania MS Office (w szczególności Excel)
  • Znajomość programu AutoCAD
  • Umiejętność analizowania dokumentacji projektowej
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość technologii wykonywania robót budowlanych
  • Mile widziana znajomość programu Norma
  • Dobra organizacja pracy, terminowość, sumienność

 Zakres obowiązków

  • Analiza dokumentacji technicznej i projektowej
  • Wykonywanie przedmiarów i obmiarów robót
  • Sporządzanie kalkulacji robót budowlanych
  • Przygotowywanie zapytań ofertowych oraz analiza ofert
  • Wycena robót budowlanych
  • Przygotowywanie ofert oraz kosztorysów ofertowych

 Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Przyjazną atmosferę w pracy

Wynagrodzenie: 6000 – 8000 zł brutto

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji o tytule Kosztorysant Branży Budowlanej na adres e-mail: kamil.rychlicki@agro-projects.eu

Wybrane Realizacje

zrealizowane jako Generalny Wykonawca

Poszukujesz solidnego partnera budowlanego?

Skontaktuj się z nami i sprawdź jak możemy Ci pomóc