Serwisant

Miejsce pracy: Pianowo (Kościan)

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

 SERWISANT

 Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za utrzymanie w ruchu ciągłym maszyn, zapewnienie pełnej sprawności technicznej urządzeń technologicznych oraz prowadzenie serwisu maszyn (lub produktów) wyprodukowanych przez Agro-Projects.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne
  • Doświadczenie zawodowe
  • Umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu
  • Prawo jazdy kat. B
  • Praca na terenie UE
  • Znajomość j. angielskiego (komunikatywnie)
  • Umiejętność diagnozowania sterowników PLC
  • Uprawnienia SEP w zakresie E do 1 kV
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Umiejętność diagnostyki i naprawy maszyn z zakresu automatyki i elektryki oraz praktycznego rozwiązywania problemów

 Zakres obowiązków

  • Diagnozowanie sprawności technicznej urządzeń
  • Nadzorowanie maszyn i ich bezawaryjne działanie
  • Przeprowadzanie kontroli gotowości do pracy maszyn i urządzeń we wszystkich fazach produkcji
  • Natychmiastowe reagowanie na awarie maszyn i urządzeń
  • Dbałość o minimalizację nieplanowanych przestojów oraz optymalne wykorzystanie maszyn
  • Udział w komisjach odbioru technicznego maszyn i urządzeń
  • Wykonywanie uruchomień i planowych przeglądów, remontów maszyn i urządzeń
  • Nadzorowanie bieżącej konserwacji maszyn i urządzeń
  • Sporządzanie i aktualizowanie dokumentacji technologiczno-ruchowej
  • Przestrzeganie przepisów bhp i ppoż.

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość zdobycia interesującego doświadczenia oraz rozwoju zawodowego
  • Przyjazną atmosferę w pracy

Wynagrodzenie 5500-9000 brutto

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji o tytule Serwisant na adres e-mail: paulina.szymanowska@agro-projects.eu

Wybrane Realizacje

zrealizowane jako Generalny Wykonawca

Poszukujesz solidnego partnera budowlanego?

Skontaktuj się z nami i sprawdź jak możemy Ci pomóc