Pracownik produkcyjny - Ślusarz-Monter

Miejsce pracy: Pianowo (Kościan)

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko Pracownik Produkcyjny ŚLUSARZ-MONTER.

Zakres obowiązków:

  • prace ślusarskie
  • montaż produkowanych przez firmę maszyn i urządzeń
  • realizowanie zadań zgodnie z planem produkcyjnym
  • dbanie o utrzymanie odpowiedniej jakości produkowanych towarów

Wymagania:

  • minimalne wykształcenie techniczne: zawodowe
  • dobra znajomość rysunku technicznego
  • samodzielność
  • dyspozycyjność
  • motywacja do pracy
  • umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami ślusarskimi
  • umiejętność pracy w zespole, dokładność, sumienność
  • doświadczenie w montażu maszyn i urządzeń
  • zdolności manualne
  • mile widziana wiedza na temat elektryki i hydrauliki

Oferujemy:

  • Atrakcyjny system wynagradzania
  • Pracę przy interesujących projektach
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Przyjazną atmosferę pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji o tytule Ślusarz-Monter na adres e-mail: paulina.szymanowska@agro-projects.eu

Wybrane Realizacje

zrealizowane jako Generalny Wykonawca

Poszukujesz solidnego partnera budowlanego?

Skontaktuj się z nami i sprawdź jak możemy Ci pomóc