Programista Tokarki CNC / Operator

Miejsce pracy: Pianowo (Kościan)

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko: Programista Tokarki CNC / Operator

Miejsce pracy: Pianowo

Zakres obowiązków:

  • Programowanie tokarki CNC oraz jej obsługa
  • Weryfikacja oraz nadzór nad powierzoną dokumentacją techniczną
  • Kontrola poprawności wykonania detali na realizowany projekt
  • Konserwacja urządzeń oraz utrzymanie czystości i porządku
  • Samodzielne dobieranie odpowiednich narzędzi oraz parametrów technologicznych

Wymagania:

  • Znajomość procesów technologicznych przy obróbce metali
  • Znajomość maszyn DMG oraz ich sterowań (mile widziane)
  • Wiedza dotycząca obsługi Tokarki CNC i jej programowania
  • Umiejętność analitycznego myślenia, kreatywność, inicjatywa oraz zdolność szybkiego uczenia się
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do poziomy umiejętności i kwalifikacji
  • Pracę przy interesujących projektach
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Przyjazną atmosferę pracy

Wynagrodzenie: 6850-8300 brutto

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji o tytule Programista Tokarki CNC / Operator na adres e-mail: paulina.szymanowska@agro-projects.eu

Wybrane Realizacje

zrealizowane jako Generalny Wykonawca

Poszukujesz solidnego partnera budowlanego?

Skontaktuj się z nami i sprawdź jak możemy Ci pomóc