Wybrane Realizacje

wybudowane w charakterze generalnego wykonawcy

Kompleksowo zrealizowane inwestycje

są tym, co najbardziej liczy się w branże budowlanej. Mamy ich coraz więcej!

LOU Legumes - Pieczarkarnia

Landivy, Francja

W 2021 roku zakończyliśmy budowę pieczarkarni składającej się z 22 komór do uprawy pieczarek oraz 4 komór do uprawy boczniaka. Zakres prac z naszej strony obejmował budowę komór z kompleksowym wyposażeniem technologicznym oraz częścią socjalną.


GL Group - Hala Produkcyjna

Huszlew, woj. Mazowieckie, Polska

W 2022 roku zrealizowaliśmy budowę budynku produkcyjnego przetwórstwa warzyw i owoców z komorami mroźnymi, halą produkcyjną, halą pakowania, rampami przyjęcia surowca, dokami ekspoedycji, częścią administracyjno-socjalną oraz częścią techniczną.


Gerczak Nord-Pol Hatchery - Hala Produkcyjna

Iława, woj. Warmińsko-Mazurskie, Polska

W 2023 roku mieliśmy przyjemność kompleksowo zrealizować nowoczeny biurowiec o wysokim standardzie wykończenia dla jednego z naszych stałych Klientów. Biurowiec jest zlokalizowany przy centrali firmy w woj. Warmińsko-Mazurskim.


SAATZ - Zakład produkcyjny

Grudziądz, woj. Kujawsko-Pomorskie, Polska

W 2021 roku zkompleksowo zrealizowaliśmy zakład produkcyjne przeznaczony do naprawdy pojazdów tramwajowych z całej Polski, który został zlokalizowany w Grudziądzu w woj. Kujawsko-Pomorskim.


Mueller - Hala Magazynowa

Grudziądz, woj. Kujawsko-Pomorskie, Polska

W 2022 roku zrealizowaliśmy budowę nowej hali magazynowej w woj. Kujawsko-Pomorskim dla firmy Mueller Fabryka Świec S.A. Inwestycja została zrealizowana w zaledwie 13 miesięcy i jest jednym z największych obiektów, które mieliśmy okazję wykonywać w charakterze Generalnego Wykonawcy.


Superfrost - Hala Magazynowo-Produkcyjna

Błonie, woj. Mazowieckie, Polska

W 2022 roku zrealizowaliśmy kompleksowo rozbudowę hali produkcyjno-magazynowej w mazowieckich Błoniach. Nowoczesna hala oparta o konstrukcję żelbetową prefabrykowaną przeznaczona jest do produkcji i przechowywania owoców.


Elda-Eltra - Hala Magazynowa

Szczecinek, woj. Zachodniopomorskie, Polska

W 2021 roku zrealizowaliśmy kompleksowo rozbudowę hali magazynowej z częścią socialno-biurową. Nowoczesny obiekt zlokalizowany w Szczecinku w woj. zachodnipomorskim przeznaczony jest do przechowywania zaawansowanej elektrotechniki produkowanej pod marką Schneider Electric.


Linodrób - Zakład Drobiarski

Linowo, woj. Kujawsko-Pomorskie, Polska

Firma specjalizująca się w produkcji mięsa i wyrobów z mięsa indyczego. Zakład posiada własne zaplecze surowcowe, ubojnię, zakład rozbioru i produkcyjny. Zadaniem Agro-Projects była budowa nowego zakładu do przetwórstwa indyków oraz obiektu biurowego i socjalnego.


Indyczarnia - Kwiatkowscy

Nielub, woj. Kujawsko-Pomorskie, Polska

Budowa 4 budynków inwentarskich przeznaczonych do hodowli indyków, stodoły wraz z hydrofornią, 2 budynków socjalnych, płyty fundamendowe pod silosy paszowe oraz zbiorniki magazynowe, a także utwardzenie całego terenu. Agro-Projects było generalnym wykonawcą inwestycji.


Banken Champignons - Pieczarki

Naprusewo, woj. Wielkopolskie, Polska

W 2018 roku zrealizowaliśmy kompleksowo rozbudowę hali produkcyjnej w wielkopolskim Niepruszewie. W ciągu 5 miesięcy powstały pakowalnia, chłodnia oraz magazyn, natomiast nasza partnerska firma Magik Chłodnictwo wykonała nowoczesną instalację chłodniczą.


Robson Pieczarki - Robert Jóźwiak

Bruszczewo, woj. Wielkopolskie, Polska

Kompleksowa budowa pomieszczeń magazynowych z częścią chłodniczą dedykowaną dla płodów rolnych oraz rozbudowa i nadbudowa budynków socjalno-biurowych wraz z niezbędną infrastrukturą. Instalacje chłodniczą kompleksowo wykonała partnerska firma – Magik Chłodnictwo.


Indyczarnia - Gerczak Nord-Pol Hatchery

Nipkowie, woj. Warmińsko-Mazurskie, Polska

Budowa trzech budynków ferm reprodukcyjnych, dwóch łączników komunikacyjnych, 3 szt. płyt fundamentowych pod silosy paszowe, płyty pod rozdzielnię elektryczną wraz ze sterownią, płyty fundamentowej pod naziemne zbiorniki magazynowe na propan oraz placy utwardzonych wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną.


MRauto - Hala Produkcyjna

Czarne Błoto, woj. Kujawsko-Pomorskie, Polska

Kompleksowa rozbudowa istniejącego zakładu o halę produkcyjno-montażową, halę magazynową i budynek socjalny z niezbędną infrastrukturą techniczną, a także z drogami i parkingami. Prace były prowadzone w czterech etapach i zostały zakończone w drugiej części 2017 roku.


Odlewnia Żeliwa - Hala Topialnia

Lisie Kąty, woj. Kujawsko-Pomorskie, Polska

Kompleksowa budowa hali topialni i rdzeniarni dla Odlewni Żeliwa obejmowała m.in. dostawę i montaż konstrukcji stalowych, podestów roboczych, obudowy ścian zewnętrznych i wewnętrznych, dachów oraz wykonanie posadzki betonowej.


Szkoła Podstawowa

Wałdowo Szlacheckie, woj. Kujawsko-Pomorskie, Polska

Kompleksowa budowa pawilonu edukacyjnego w Wałdowie Szlacheckim: m.in. roboty rozbiórkowe i remontowe, roboty murowane, całościowe wykończenie wnętrz czy profesjonalne instalacje technologiczne. Prace były prowadzone w dwóch etapach i zostały zakończone w 2019 roku.


Bonshe - Pieczarkarnia

Brześć, Białoruś

Pierwsza pieczarkarnia na wschodzie Europy wybudowana przez naszą firmę. Współpracę z tym największym producentem pieczarek na Białorusi rozpoczęliśmy w 2015 roku i kontynuujemy do dzisiaj. Regularnie rozbudowujemy kompleks o nowe obiekty oraz dostarczamy kompleksowe wyposażenie własnej produkcji. Obecnie planujemy wspólną realizację dużego centrum dystrybucji dla wszystkich dotychczasowych pieczarkarni Bonshe.


Grzybowy Raj - Pieczarkarnia

Brześć, Białoruś

Na początku 2020 roku zakończyliśmy budowę pieczarkarni na 12 komór po 723 m2 uprawy w wolnej strefie ekonomicznej Brześć. Maksymalna produkcja roczna grzyba wynosi około 2 700 000 kg. Koncepcja planu zagospodarowania terenu uwzględnia budowę na działce należącej do inwestora minimum dwóch dodatkowych obiektów o tych samych parametrach.


Gribnaja Strana - Pieczarkarnia

Baranowicze, Białoruś

Nowa pieczarkarnia, która się składa z 40 komór uprawowych po 723 m2 każda, części technicznej z dużą chłodnią, 4 komór szokowych, linii do pakowania pieczarek oraz potężnej maszynowni wody lodowej zlokalizowanej w oddzielnym budynku. Obiekt był budowany w 5 etapach. Pierwszy Etap został uruchomiony w 2017 roku, cała pieczarkarnia składająca się z 40 komór została ukończony w roku 2020. Łączna maksymalna produkcja pieczarkarni na dzień dzisiejszy wynosi około 9 000 000 kg grzyba rocznie.


Logal-Bio - Pieczarkarnia

Szczuczyn, Białoruś

Koncepcja zagospodarowania terenu według naszego planu uwzględniała budowę dwóch budynków do uprawy pieczarek po 12 komór po 723m2 uprawy, każdy z częścią socjalno-techniczną. Pierwszy obiekt o maksymalnej rocznej produkcji 2 700 000 kg grzyba uruchomiliśmy w październiku 2018, natomiast drugi o takich samych parametrach produkcyjnych zaczęliśmy budować wiosną 2019 i uruchomiliśmy we wrześniu 2019.


Fabrika-Gribow - Pieczarkarnia

Aleksandrowo, Białoruś

Pieczarkarnię wybudowaliśmy na miejscu istniejących fundamentów założonych przez poprzedniego inwestora 5 lat wcześniej. Obiekt składa się z 7 komór uprawowych po 460 m2 przy uprawie na IV fazie kompostu z możliwością przejścia na III Fazę z załadunkiem do jednej komory 530 m2 uprawy.

Poszukujesz solidnego partnera budowlanego?

Skontaktuj się z nami i sprawdź jak możemy Ci pomóc