przedstawiciel-handlowy-agro

Ogłoszenie o pracę: Przedstawiciel Handlowy (Polska/Świat)

Kategoria: Bez kategorii

W związku z intensywnym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko Przedstawiciela Handlowego, który głównym zadaniem będzie obsługa handlowa zarówno polskich jak i zagranicznych Klientów.

Zadania:

  • Korespondencja mailowa i telefoniczna z Klientami w języku angielskim i polskim
  • Poszukiwanie i pozyskiwanie klientów w Polsce i zagranicą
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Wspomaganie procesów związanych z eksportem
  • Prowadzenie działań zmierzających do wzrostu sprzedaży
  • Raportowanie działań
  • Udział w targach branżowych
  • Współpraca z działem marketingu

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Mile widziana znajomość innych języków, np. niemiecki, francuski
  • Dobra znajomość programów Word, Excel, Power Point
  • Wysoka komunikatywność
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Gotowość do wyjazdów służbowych

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji na adres: anna.tabor@agro-projects.eu