Projektant Konstrukcji Budowlanych

Miejsce pracy: Pianowo (Kościan)

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko: PROJEKTANT KONRSTRUKCJI BUDOWLANYCH

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • biegła znajomość programów wspomagających projektowanie: AutoCAD, RM-Win, Autodesk Robot Structural Analysis Professional
  • znajomość programu Revit LT i Autodesk Advance Steel będzie dodatkowym atutem
  • uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności konstrukcyjno-budowlanej będą dodatkowym atutem
  • mile widziane doświadczenie zawodowe przy projektowaniu obiektów przemysłowych
  • biegła znajomość obsługi komputera, programów pakietu Microsoft Office (Word, Excel, itd.)
  • znajomość obsługi urządzeń biurowych (drukarka, ploter, xero)
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • prawo jazdy kat. B
  • pozytywne nastawienie, zaangażowanie, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

 Zakres obowiązków

  • wykonywanie obliczeń statyczno-wytrzymałościowych
  • opracowanie dokumentacji projektowej (projekty budowlane, techniczne, wykonawcze)

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do poziomu posiadanych kompetencji i doświadczenia
  • pracę w przyjaznej atmosferze

Wynagrodzenie: 5400-9800 brutto

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji o tytule Projektant Konstrukcji Budowlanych na adres e-mail: justyna.urbaniak@agro-projects.eu

Wybrane Realizacje

zrealizowane jako Generalny Wykonawca

Poszukujesz solidnego partnera budowlanego?

Skontaktuj się z nami i sprawdź jak możemy Ci pomóc