Sponsoring

Wspieramy sportowców, kluby i wydarzenia sportowe

Aktywnie uczestniczymy w życiu sportowym

które jest bliskie naszej branży oraz lokalizacji, w których prowadzimy działania
Sponsoring Roman Lahbaum

Roman Lakhbaumi - Żużel

GKM Grudziądz – PGE Ekstraliga

Urodził się w 1998 roku w rosyjskim Sterlitamaku i był jednym z czołowych rosyjskich zawodników w klasie 250ccm. Starty w lidze polskiej rozpoczął w 2016 roku broniąc barw drużyn z Krosna i Rybnika. Od 2018 roku jest zawodnikiem ekstraligowej drużyny z Grudziądza. Jego największym indywidualnym sukcesem jest zdobycie srebrnego medalu indywidualnych mistrzostw Europy juniorów w roku 2019.


Sponsoring Norbert Krakowiak

Norbert Krakowiak - Żużel

GKM Grudziądz – PGE Ekstraliga

Pochodzący z Witkowa niedaleko Gniezna zawodnik licencję żużlową uzyskał w 2014 roku. W swojej karierze startował w klubach z Ostrowa, Torunia oraz Gniezna. W latach 2019-2020 bronił barw Falubazu Zielona Góra, zdobywając m.in. dwa złote medale DMPJ, złoty medal MMPPK czy brązowy medal MIMP. Na swoim koncie ma również złote medale drużynowych mistrzostw świata oraz Europy wśród juniorów.


Klub GKM Grudziądz - Żużel

PGE Ekstraliga

W 2014 roku GKM Grudziądz awansował do Ekstraligi, dzięki otrzymaniu “dzikiej karty”. W 2016 roku klub zajął 5. miejsce w Ekstralidze, był blisko awansu do fazy play-off, jednak przegrał walkę o 4. miejsce ze Spartą Wrocław. 5. miejsce w Ekstralidze w 2016 roku to największy sukces w historii GKM-u.

Poszukujesz solidnego partnera budowlanego?

Skontaktuj się z nami i sprawdź jak możemy Ci pomóc