Sponsoring

Wspieramy sportowców, kluby i wydarzenia sportowe

Aktywnie uczestniczymy w życiu sportowym

które jest bliskie naszej branży oraz lokalizacji, w których prowadzimy działania
Sponsoring artem laguta

Artiom Łaguta - Żużel

GKM Grudziądz – PGE Ekstraliga

Pierwszy raz żużlowy świat o Artemie usłyszał w 2008 roku, kiedy to pojawił się w składzie drużyny z Daugavpils. Rosjanin imponował skutecznością i był jednym z najlepszych juniorów ówczesnej 1 ligi. Obecnie jest zawodnikiem GKM Grudziądz i uczestnik Grand Prix, który mierzy w medale Indywidualnych Mistrzostw Świata. Ponadto w sezonach 2018 i 2019 sięgał wraz z reprezentacją Rosji po tytuł Mistrza Świata Par Speedway of Nations.


Sponsoring Marcin Turowski

Marcin Turowski - Żużel

GKM Grudziądz – PGE Ekstraliga

Popularny “Turoś” reprezentuje obecnie GKM Grudziądz. W czasach startów w klasie 250cc był czołowym reprezentantem Polski, także w zawodach rangi Mistrzostw Świata. W klubie z Grudziądza rozwinął skrzydła i podczas sparingów przed sezonem 2019 wywalczył miejsce w składzie drużyny prowadzonej przez Roberta Kempińskiego.


Klub GKM Grudziądz - Żużel

PGE Ekstraliga

W 2014 roku GKM Grudziądz awansował do Ekstraligi, dzięki otrzymaniu “dzikiej karty”. W 2016 roku klub zajął 5. miejsce w Ekstralidze, był blisko awansu do fazy play-off, jednak przegrał walkę o 4. miejsce ze Spartą Wrocław. 5. miejsce w Ekstralidze w 2016 roku to największy sukces w historii GKM-u.

Poszukujesz solidnego partnera budowlanego?

Skontaktuj się z nami i sprawdź jak możemy Ci pomóc